Jedním z nejkrásnějších dnů, na které se v rodině a celém příbuzenstvu dlouho a často vzpomíná, je právě svatební den. Ten musí být naplánovaný do sebemenšího detailu, aby vše klaplo, všichni byli spokojeni, nenastal žádný nepředvídaný problém a všichni se bavili až do rána bílého.

svatba srdce

Všemu proto předchází pečlivé plánování, které mají na starosti budoucí nevěsta s ženichem. A že těch starostí věru není málo! Je třeba nejdříve zajistit ta nejkrásnější svatební oznámení, kterými dávají na vědomí celému světu, který den je pro ně ten nejzásadnější a nejkrásnější. Poté nastávají pro nevěstu krásné dny, kdy spolu se svou maminkou, sestrou či přítelkyněmi vybírají svatební šaty a objíždějí svatební salony, kde jsou všechny dámy u vytržení a každá prožívá třeba ve vzpomínkách ten svůj svatební den …

Nesmí chybět ani další důležité záležitosti, jakou je výběr menu, dokonce i výběr oddávajícího – kde bude obřad vůbec probíhat, objednání svatební kytice, taxíků, ozdoby aut, nezapomíná se ani na snubní prsteny, ale také je třeba myslet i na to, že se jednou se svatebčany přece jen rozloučíte a na rozloučenou se sluší jim věnovat v ý s l u ž k u.

svatební koláčky

A ta by měla být ve formě svatebních koláčků, drobného nazdobeného cukroví a dalších dobrot, kterými poděkujete přítomným, že našli volný čas a rádi se zúčastnili vašeho svatebního veselí. A proto je třeba pečlivě i vybírat, do čehože jim svatební výslužku nandáte. Od toho slouží košíčky na cukroví, které mohou být různě zdobené různých designů. Vybírat si můžete z nepřeberného množství provedení – s potiskem i bez potisku, čistě bílé či zlacené. Pro ekologické snubní páry jsou dokonce k mání i košíčky z recyklovaného papíru!

Velkou vychytávkou je sladění svatebních košíčků na výslužku se svatebním oznámením, menu i jmenovkami – tón v tónu.

Darujte vašim hostům milý sladký dáreček v ozdobných košíčcích, který potěší oko, ale i mlsný jazýček!