Masáž penisu je jistě ta praktika, která mužům bude jistě svědčit. A ukažte mi nějakého muže, který by neměl rád masáž penisu? Myslím, že takový muž ani neexistuje, protože erotické masáže pánové určitě milují. Já tedy musím říct, že jsem se ještě nikdy nesetkala s mužem, který by neměl rád masáž penisu. Vždyť to je pro každého muže snad úplný sen. Jistě si každý muž na to pomyslí, že by alespoň jednou v životě chtěl zažít nějakou velmi kvalitní a intenzívní masáž penisu. Jenže to není zase tak jednoduché, jak si mohou ženy či muži myslí. Není to jenom o tom, že penis budete klasicky hladit a jemně mačkat. tady jde i o okolí penisu a varlata.

Muži milují sex a erotiku.

Tady je to velmi specifické, ale zase zároveň se představivosti meze nekladou. Každý muž to má rád jinak. Masáž penisu je právě taková, kterou muži milují a každý to má rád opravdu jinak. Jistě, najdou se případy, kdy pánové se třeba i zcela sejdou v názoru, co se týče masáže penisu, ale mnoho mužů se i různí.

masáž

Na tom ale není nic divného, protože každý člověk na světě má svá specifika nebo přání. A myslím, že druhá milovaná polovička by měla příteli či přítelkyni vyhovět. Sice tady platí jedno velmi důležité pravidlo, že do sexuálních hrátek a sexu se nikdo nesmí nikdy nutit, ale tady si myslím, že asi to nikomu vadit nebude. tady jde o erotickou masáž a myslím, že je to naprosto v pořádku. Ale musí s tím oba aktéři vždy souhlasit, a to bez nátlaku. myslím, že takto je to spravedlivé. Masáž penisu je i zdravá. Tady to navíc taky spojuje pouto mezi partnery či manželi. Bližší fyzický kontakt je vlastně i vyžadován, jen tělesným kontaktem se intimita mezi partnery hodně prohlubuje a vztah je ještě více milostný a intimnější. Masáž penisu je tady skvělý prostředek, jak si omotat lásku kolem prstu. Navíc je masáž penisu velmi výhodná v tom, pokud má žena své dny, ale chce milostné hrátky. Ona může udělat perfektní a dlouhou masáž penisu a on jí může udělat luxusní masáž zad.