Poslední dva roky jsme nuceni s malými přestávkami nechodit do restaurací a hospod. Kdo ví, jak se politici zrovna vyspí, a jaké další podmínky pro život ještě přinesou. Pokud jste patřili mezi ty, kteří byli v restauracích jako doma, a z jakéhokoliv důvodu teď svůj oblíbený podnik navštěvovat nemohou, můžete si otevřít svůj soukromý podnik u sebe doma. Udělejte radost sobě i svým blízkým, a kupte si kvalitní výčepní zařízení Gastroserver. Můžete si načepovat pivo rovnou u sebe doma a nikomu nemusíte nic ukazovat. Jednoduše si načepujete jedno orosené v klidu a v pohodě. Najdete u nás levnější i dražší kusy, ale vždy ve vysoké kvalitě.

čepování piva

Nemusíte si hned otevírat vlastní hospodu, ale můžete si otevřít soukromý výčep ve vaší kuchyni, garáži, nebo kdekoliv vám bude vyhovovat. Náš sortiment je natolik široký, že si z něj vybere jak jednotlivec pro soukromé účely, tak majitel restauračního zařízení.

sklenice s pivem

Blíží se teplé dny, a s těmi se pojí venkovní aktivity. Lidé se scházejí a navštěvují, grilují, pořádají večírky, oslavy, zkrátka se dobře baví. A k dobré zábavě patří alkohol. V České republice je nejoblíbenějším alkoholickým nápojem právě pivo. Je příjemné moct si načepovat orosené oblíbené pivo s bohatou pěnou u vás doma, a nemuset tahat těžké lahve, které před otevřením musíte nejlépe někde vychladit, protože pivo zkrátka chutná nejlépe studené. svůj osobní výčep můžete mít doma už za méně než dvacet tisíc korun, což je cena velmi příjemná. Pozvedněte letní grilování nebo rodinné oslavy na vyšší úroveň, a oslňte své hosty čerstvě čepovaným pivem. Co je lepší než klid a pohoda s půllitrem oroseného piva? Jen těžko byste hledali něco lepšího. U nás nakoupíte vše potřebné pro čepování piva. Naše ceny jsou příznivé a výrobky jen ty nejkvalitnější. Víme totiž, že na kvalitním výčepu záleží. Dobrý výčep = dobré pivo.