V roce 2019 se změnil život většiny z nás. Nemluvím jen občanech České republiky, ale také o lidech na celém světě. Do našich životů zasáhla nová nevyzpytatelná nemoc virového původu, která dostala jméno Covid-19. Boj s novým koronavirem byl dost nejistý a ze začátku nám připadaly roušky a testování jako něco neuvěřitelného a nezvyklého. Dnes, po několika letech, se staly roušky a také testování každodenní součástí našeho života. Roušku nebo respirátor máme téměř v každé kapse a tašce, nebo kabelce. A také není mnoho lidí, kteří ještě nikdy nebyli na Covid-19 testovaní.

Covid test

Naštěstí už nemusíme při každém zakašlání a podezření na respirační onemocnění běžet na test do nemocnice, ale můžeme si v pohodlí domova udělat antigenní test. Tyto testy jsou levné a dostupné. Koupíte je v jakékoli lékárně, nebo si je můžete objednat na internetu.

Antigenní testy Covid Expert jsou velmi rychlé, efektivní a spolehlivé a jejich výsledek můžeme znát již během 15 až 20 minut. Společnost Covid Expert nabízí antigenní testy dvou skupin. A to antigenní test ze slin, nebo antigenní testy z nosu. Ani jeden z těchto způsobů není nijak nepříjemný ani bolestivý. Antigenní test z nosu se provádí pouze z nižší části nosu a nemusíte tyčinkou zajíždět nijak hluboko.

Antigenní test

Ať už preferujete jakoukoliv z nabízených variant, u nás si zajisté vyberete nabízíme balení s různým množstvím testů. Můžete si u nás vybrat testy od 25 kusů až například po 500 kusů u testů ze slin. Antigenní testy z nosu prodáváme po 25 kusech až po 600 kusech.

Prodej antigenních textů Covidexpert probíhá několika firmám. Vždy si ale vybíráme film firmy spolehlivé, které vyrábí ty nejkvalitnější testy. Ať už potřebujete testy pro své zaměstnance, nebo chcete mít jen doma rezervu pro případ podezření, u nás si určitě vyberete. Podívejte se na naši nabídku a neváhejte objednat. Včasným testováním můžete ochránit nejen sebe, ale také velké množství lidí ve svém okolí.