V dnešní době je opravdu téměř nemožné získat vlastní bydlení jen za pomocí vlastních zdrojů. A právě proto lidé využívají tak zvaných hypoték, tedy půjček na bydlení, aby si mohli pořídit vlastní nemovitost. Ovšem ne vždy Vaše žádost projde zdlouhavým schvalovacím procesem u banky. A právě pro tyto případy jsme tu my a naše nebankovní hypotéka, která nemusí být pouze řešením bydleni. Pro spoustu lidí je zavádějící název hypotéka, protože ihned myslí na úvěr na bydlení či na jeho rekonstrukci, ale pod tímto názvem se také může ukrývat tak zvaná americká hypotéka, která má s tou běžnou společnou pouze jednu věc a to zástavu v podobě nemovitosti, ale jinak jde o úvěr, který lze využít prakticky naprosto na cokoliv.

nedostatek peněz

Tudíž lze tento druh úvěru využít na pořízení vlastního bydlení či na rekonstrukci, ale také klidně jako běžný spotřebitelský úvěr či jako podnikatelský úvěr nebo dokonce na vyplacení nevýhodných půjček či dokonce exekuce. Jak je to možné? Když přece máte exekuci, tak Vám už nikdo peníze nepůjčí. Ale tak tomu není. Dobře víme, že každý může udělat chybu nebo klopýtnout a dostat se tak do potíží, ale každý může dostat druhou šanci, a právě proto se můžete díky naší půjčce zbavit dokonce i exekuce.

peníze rychle

Nepožadujeme po Vás žádné přemrštěně vysoké příjmy, ale pouze možnost splácet. Neprověřujeme si registr, a proto nějaký ten záznam není překážkou. Nabízíme přizpůsobení splátek Vašim možnostem a výhodný úrok. Možnost splácení půjčky až třicet let nemusí být nutností, můžete kdykoliv úvěr refinancovat či dokonce předčasně splatit a to bez jakýchkoliv sankcí či poplatků. Nepožadujeme po Vás žádné platby předem ani jiné zbytečné poplatky. Díky našemu úvěru si konečně můžete splnit své sny a vyřešit všechny finanční starosti. Nejenže si můžete pořídit své vlastní bydlení, rozjet podnikání či se zbavit exekuce, ale to všechno snadno, rychle a výhodně.