Hledáte nějakou nebankovní hypotéku bez zkoumání registrů a jste soukromá osoba, čili peníze z půjčky chcete využít pro svou osobní potřebu? Potřebujete si koupit automobil, rekonstruovat dům, začít stavět, někoho vyplatit, vymanit se z dluhů, zaplatit jiné půjčky, nebo dokonce splatit exekuce? V tom případě musíte hledat pod jinými názvy než je hypotéka bez registru. V případě nebankovní hypotéky bez registru se totiž jedná výhradně o druh podnikatelského úvěru.

Peníze si tedy mohou půjčit pouze podnikatelé, firmy, OSVČ a vložit je do podnikání nebo firmy.

podnikatel a podnikatelka

Jste podnikatel nebo firma a potřebujete si půjčit peníze? Nechcete půjčku z banky a hledáte alternativu u nebankovní společnosti? Potřebujete vyřídit vše rychle a bez průtahů, nejlépe bez zkoumání registrů? Od toho existují nebankovní hypotéky bez registru.

Záznamy v registrech se složitě nezkoumají. Podnikatelům půjčíme i v případě, že nějaký záznam mají, dá se totiž běžně tolerovat. V případě hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí, kterou dáte do zástavy. Jakmile máte nemovitosti, kterou budete ručit (může se jednat například o pozemek, budovu, dům, halu, nějaký komerční objekt) odhadneme její hodnotu, na základě těchto výpočtů si můžete vzít hypotéku na určitou schválenou částku. Pak už je splácíte měsíční splátky, jejich výpočet samozřejmě budete vědět dopředu, stejně tak jako úrokovou sazbu. Všechno se propočítá a pak získáte peníze.

podnikatel s kávou

Peníze mohou být vyplaceny do 24 hodin, pokud dodáte veškeré podklady. Jednání je opravdu rychlé a snadné. Peníze se využívají do čehokoliv v rámci podnikání. Můžete s nimi platit běžné výdaje, ale také investovat, nebo vložit do nových odvětví, nové divize, nových výrobků, nakoupit stroje a zařízení, ale také splatit dluhy nebo exekuce související s firmou, můžete pořizovat majetek, ale také splácet půjčky, můžete platit běžné výdaje, faktury, sociální a zdravotní a mnoho dalšího.