Technické věci mě vždycky hodně zajímaly. Nikdy jsem totiž nevěděla, co technika všechno dokáže. Naše doba jde dál a myslím si, že nikdy nebude stagnovat a vždycky se bude něco nového vyvíjet. Jenom si to přiznejme. Co bychom dnes dělali bez techniky? Myslím tím třeba například ledničku nebo pračku anebo troubu. A je jasné, že opravdu mnoho lidí by si už bez techniky nedokázalo představit svou domácnost a celkově života nebo celý svět. Nebo vy ano? Já si myslím, že třeba nevím, jak bych se obešla bez lednice. Dejme tomu, že třeba technickou vymoženost mikrovlnné trouby bych možná oželela. I když jsem už taky víc zpohodlněla a využívám mikrovlnou troubu opravdu denně. Myslím si taky, že je to hodně úsporné než opět ohřívat jídlo na sporáku. To je ale každého názor. Nicméně ale kdybych neměla ledničku, kam bych dávala potraviny?

Technika umí všechno.

Jsem totiž zvyklá vařit jídlo dopředu. Jídlo třeba a dva anebo na tři dny. A jenom si představte takový skvělý guláš. Guláš se vždycky musím nechat odležet a je vždycky lepší druhý den anebo klidně i den třetí. Tedy alespoň já to tak mám ráda a moje rodina taky. Takže kam bych dala ten guláš až ho uvařím? Přeci se dává do ledničky, jenomže kdybych neměla žádnou lednici, tak kam bych ho dala?

Výdobytek techniky.

Tady jde alespoň vidět, jak technika pokročila a jak technika je pro nás lidi hodně důležitá. Někdo se už bez techniky nedokáže představit život. A to například já. A přiznám se, že na technice jsem opravdu závislák. A vůbec mě i to nevadí. Ale technika není jenom o lednici či troubě. Ale taky o mobilu nebo dětských videoher. Pamatujete si videohry? To bylo ze začátku velký terno a velký pokrok techniky. Já sama jsem videohry milovala a klidně bych si je s oblibou zahrála i dnes. Technika se tady bude stále měnit a dělat novinky, ať se nám to líbí nebo ne.