Dřevo jako oblíbený materiál

Dřevo je v nábytkářství materiálem číslo 1. Jeho vlastnosti ho vynesly na vrchol oblíbenosti, a i když v důsledku módy občas přijde jiný materiál, dřevo zůstává klasikou, ke které se lidé stále rádi vrací.

Má totiž přesně ty vlastnosti, které chceme. Je dostupné, trvanlivé, krásné, dobře opracovatelné, jednoduše se natírá, je na dotek příjemné, lehce se nakombinuje s jinými materiály, je zdravotně nezávadné, velice snadno se udržuje.

Dřevo, které je určené pro výrobu nábytku se pečlivě vybírá a je před výrobou připravené. Jednou z předností je příjemně hladký povrch, a to na všech plochách a také zaoblené hrany, což je hezké a praktické.

postel2

Nábytek-postel

Pokud potřebujete doma novou postel, zkuste postel 200×200 z masivu z borovicového dřeva. Taková postel se hodí do ložnice, do pokoje pro hosty i do dětského pokoje. Potomek bude mít dost místa a když pozve na noc kamaráda, nemusíte řešit, kam ho uložíte.

Dřevěná postel je léty osvědčená klasika a příjemný sametově hladký povrch, který nestudí, a navíc moc pěkně vypadá, ocení každý. Nábytek z masivu bude roky vypadat pořád dobře, aniž byste se o něj museli nějak složitě starat.

Postel 200×200 si můžete zakoupit v povrchové úpravě navoskovanou, kdy zachováte charakteristické vlastnosti borovicového dřeva anebo si můžete vybrat některý z modelů natřený zdravotně nezávadnou barvou šetrnou k životnímu prostředí.

postel1

Co kus to originál

U nábytku z masivu si můžete být jistí, že nenajdete další takový kus. Kresba dřeva je u každého kusu nábytku jiná, navíc každé dřevo má nějaké nedostatky (suky, různé barevné odlišnosti) a právě ty mu dávají punc originality.

Materiál bez škodlivin

Dnes se výrobci dřevěného nábytku přizpůsobily moderní době, a tak používají výhradně ekologické a zdravotně nezávadné prostředky pro úpravu povrchů. S klidným svědomím můžete dřevěnou postel dát do dětského pokoje a víte, že je vaše dítě v bezpečí.

Rošt a matrace

Nezapomeňte si k nové posteli pořídit kvalitní rošt a pohodlné matrace.

3.5/5 - (2 votes)