Mám rád sex. Mám rád ty okamžiky, kdy dojde ke splynutí nejen dvou duší, ale i dvou těl. Protože znáte snad příjemnější pocity, než jsou ty, jež my muži v podobných chvílích zažíváme? Nejspíše ne.

Ovšem zatímco láska kvete v každém věku a ke splynutí spřízněných duší může dojít vlastně skoro kdykoliv a kdekoliv, se sexuálním spojením, tedy pohlavním stykem, je to přece jenom jiné. Duše nám totiž obvykle funguje lépe než tělo a také se o ní aspoň v náboženství traduje, že je věčná, na rozdíl od našich intimních partií, jež věčně rozhodně nevydrží.

vozík s kondomy

Asi to budete znát, pokud nejste zrovna v tom největším rozpuku svých mužných sil. Asi ani vám nebude docela neznámý ten pocit zmaru, jaký se dostavuje, když má dojít na sex, ale my muži marně doufáme, že se dostaví erekce. To potom můžeme jedině litovat promrhané šance. A také toho, co jsme investovali do příprav onoho radostného okamžiku, který nakonec nenastal.

Ale je jasné, že se nemusíme jenom litovat, pokud jsme po pohlavním styku toužili, ale nedočkali se ho. A nemusíme se smiřovat ani s nějakou ‚cenou útěchy‘ v podobě aspoň pomazlení se a polibků, ani nemusíme doufat, že to snad bude příště lepší. Stačí totiž i jenom poměrně krátká chvilka a lepší to vážně může být. A to v případě, kdy požijeme nějaký přípravek sloužící k podpoře erekcí.

pár před sexem

Dnes už přece kdekdo ví, že existuje originální i generická Viagra, a v případě přinejmenším té generické není problém ji i sehnat. Ta originální je sice pouze na lékařský předpis, abychom si jí nechtěně neuškodili, ale její alternativy jsou volně dostupné a můžeme si je tedy sehnat, kdykoliv se chceme lépe sexuálně vyžít.

Nikdo z mužů tedy není automaticky zbaven možnosti oddávat se sexu, když ho zrazují jeho erekce. Dá se to léčit. A to natolik dokonale, že by byla hloupost si něco podobného nekoupit, když nechceme v posteli selhávat.