Vyrostlo vám vaše dítě z miminka a vy se už nemůžete dočkat okamžiku, až se z něho stane opravdový parťák, se kterým si užijete mnoho legrace? Děti od jednoho roku se už stávají skvělými společníky a volné chvíle si s nimi rodiče doslova vychutnávají. A to zejména venku, kde mají dostatek prostoru k pohybu, který je pro jejich zdravý vývoj tolik zásadní.

První jízda na kole

Tak jako všichni rodiče, tak i vy se už nemůžete dočkat okamžiku, kdy budete vaše dítě učit první dovednosti, které mu umožní jezdit na jeho prvním vozítku. Kolo s pedály je však vhodné dopřát dětem později, ale to ještě neznamená, že mu pro začátek nemůžete pořídit odrážedlo pro roční dítě vhodné už od útlého věku.

dítě na kole

V našem sortimentu na vás čeká výběr těch nejmodernějších vozítek, které jsou na trhu. V současné době je velmi oblíbená verze v dřevěném pojetí. Stabilní konstrukce v designu, který nepochybně vyčnívat z řad tuctových vozítek se líbí nejen dospělým, ale i dětem. Zvolit si můžete rovněž barevný odstín, kterým taktéž potěšíte vašeho raubíře, a to bez ohledu na to, jestli máte doma holčičku nebo kluka.

Všechny odrážedla mají nastavitelnou výšku sedadla, díky čemu s nimi malé ratolesti prožijí několik let. Součástí jejich výbavy je i zvonek nebo třeba malý batoh, který je připevněný na řídítkách.

dětské kolo

Ani kovová konstrukce není k zahození

Klasika v podobě kovového odrážedla je oblíbená už několik let. I u nás se můžete podívat na několik kousků, které vaše děti osloví. Jsou nesmírně odolné, stabilní a pro děti ideálním způsobem, jak si zkusit první jízdu na dvou kolech, která pro nich bude později velmi přínosná. I díky tomuto vozítku je pak učení na kole s pedály mnohem snazší a pro malé ratolesti méně stresující záležitostí, protože díky němu získají mnoho zkušeností do budoucna.

Vyberte si u nás některé z nabídky a vydejte se do ulic, kde si s ním vaše dítě užije kopec legrace.