Pokud máte rádi inteligentní zábavu, je dost možné, že váš minimálně zaujme nová úniková hra. Ovšem pozor, neodehrává se ve virtuálním, ale v našem světě.

Vyzkoušejte novou formu zábavy

Nějaký ten počítač je už dnes prakticky v každé domácnosti. A aby také ne. Levnější modely se dají pořídit za pár tisícovek a na internet, který je dnes všude, to v podstatě stačí. Většina těchto strojů se ale využívá nejen k surfování po internetových stránkách, ale také k paření rozličných titulů, které jsou na tak vysoké úrovni, jako nikdy v historii. To je na jednu stranu skvělé, jelikož se člověk do nich může maximálně ponořit a užívat si své virtuální dobrodružství maximální měrou. Na stranu druhou to ale může být nebezpečné, jelikož se takto vytváří závislost.

Pan záhadný

Patříte-li mezi velké pařany a od počítače odcházíte prakticky jen na záchod, měli byste se nad sebou alespoň zamyslet. Nikdo neříká, že byste se nemohli jednou za čas do virtuálního světa ponořit, ale všechno by mělo mít svou míru. Jde-li vám jen o to pobavit se, jsou tu i jiné formy zábavy, které dokáží zaujmout, kupříkladu úniková hra Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

Už z názvu by vám mělo být jasné, že cílem bude odněkud uprchnout. Většinou se jedná o místnost. Nebojte se ale, že to bude nuda. Ve je podpořeno kvalitním příběhovým podhoubím, takže se dokážete ponořit do dění poměrně snadno a často i hluboko. Smyslem vašeho snažení bude samozřejmě najít cestu ven. Abyste to dokázali, budete muset luštit hádanky a záhady, které si na vás tvůrci připravili. Někdy se jedná o relativně jednoduché zkoušky, jindy se docela dost zapotíte. Vzhledem k tomu, že je zde poměrně přísný časový limit, po jehož vypršení prohráváte, je dobré si s sebou vzít i kamarády nebo rodinné příslušníky, kteří vám ve vašem snažení pomohou.

Skládačka s květem

Už jste asi pochopili, že jde primárně o intelektuální záležitost, takže by vaši partu měli tvořit hlavně lidé, jimž není myšlení cizí. Jedině tak máte šanci vyluštit vše potřebné a dostat se do cíle.