Díky současnému stavu událostí a nátlaku na ekonomiku, začíná propadat velké množství podnikatelů panice. Dražší energie, dražší palivo, dražší náklady. Ne každý si stihl vytvořit dostatečnou finanční rezervu, aby toto období překonal, a tak se mnozí rozhodují ukončit podnikání. Pokud patříte mezi ně, zkuste zatnout zuby, vydržet, a řešit co se řešit dá.

silueta muže

Zachraňte, co jste tolik budovali

Jistě vám dalo spoustu práce vybudovat svůj podnik do podoby, ve které se právě nachází, a byla by velká škoda to nyní zabalit. I v situaci, ve které se právě nacházíte, existuje řešení. Jeho název je hypotéka bez příjmu, a pomůže vám znovu se postavit na nohy. Jak?

  • Máte na svůj podnik půjčky, jejichž úroky začínají dosahovat neslýchaných výšin? Refinancujte. Nebankovní společnosti na rozdíl od banky nemají tak vysoké nároky, a bohatě jim stačí vědomí, že budete zvládat splácet. Vaše registry snadno prominou, a nižší příjmy způsobené současnou situací jistě pochopí.
  • Vyplaťte se z exekuce. Ano, nebankovní hypotéku můžete použít i k tomu, abyste se vyplatili z exekuce, která vám kvůli současné situaci možná hrozí. Nebankovní společnost vám pak pomůže navrhnout splátky v takové míře, aby pro vás byly reálné. Například společnost Nebankovní hypotéky a úvěry vám dokonce umožní nastavit si dobu splácení až na 40 let, což vám usnadní podnikání.
  • Zaplaťte dodavatelům. Materiál, služby, ale i produkty jsou čím dál dražší, a tak se může stát, že je najednou nestíháte všechny zaplatit, což pozastaví vaše vlastní podnikání. Půjčkou můžete tento problém pro zatím vyřešit, a dále se zabývat záchranou svého vlastního podniku.

koláčový graf

Jaké jsou podmínky a rizika?

Jednoduché. Zkrátka se zaručíte svojí nemovitostí, z jejíž odhadní ceny můžete získat půjčku v hodnotě až 70%. Pokud tedy věříte, že zvládnete podnik zachránit, není se čeho bát. Peníze získáte do 24 hodin od podepsání smlouvy, což je rychlost, kterou vám banka neposkytne. V případě že byste později chtěli převést svoji hypotéku opět do banky, nebude to problém.