Když jsme si s přítelem řekli, že si uděláme nový plot na zahradě, tak jsme úplně přemýšleli o tom, jaký plot na zahradu dáme. Protože přítel chtěl stále takový ten drátěný plot, s těmi velkými oky. Jenomže mně se moc líbí dřevěný plot. Dřevěný plot se mi líbí taky z toho důvodu, že mi připomíná rodinu. Protože moje rodina dříve měla pouze jenom dřevěný plot, který považovala za hodně důležitý. Dřevěný plot také vypadá esteticky dobře a vypadá pěkně, tak více elegantně. Jenomže když přítel stále chce nějaký drátěný plot s oky, takže jsme měli velké dilema, co uděláme.

Plot je praktický.

A je sice pravda, že dřevěný plot vyjde opravdu na více peněz než třeba ten drátěný plot, ale věřte mi, že zase když to má vzít z lidské stránky, tak dřevěný to vypadá krásně a taky nic romanticky. Takže jsme si s přítelem řekli, že se zkusíme ještě podívat na webové stránky, kde se dozvíme více informací o tom, jaký plot na zahradu by byl ten nejvhodnější. Navíc bydlíme na vesnici, takže si myslím, že právě na vesnici patří spíše ty přírodnější materiály, jako je třeba právě například dřevěný plot. Kdybychom třeba bydleli někde na městě nebo na předměstí, tak bych možná uvažovala i nad tím, že bychom si dali drátěný plot.

Dřevo je pěkný materiál.

Jenomže na vesnici znám lidi, co opravdu hodně mají dřevěný plot. A navíc, když se kouknu okolo sebe, tak všichni lidi mají taky dřevěných plot, takže nevím, proč zrovna my bychom měli mít jiný plot, a to hlavně takový divný drátěný plot. Sice chápu, že by drátěný pak vyšel na méně peněz, ale zase co se týká estetiky a klasiky, tak dřevěný plot bude opravdu lepší. Mnoho lidí přemýšlí, z jakého materiálu si mají dát plot na zahradu, tak kdybych mohla poradit, tak za mě bych doporučila krásný dřevěný plot. A vy byste si nechali dát na svou zahradu dřevěný plot? Pokud ne, tak bych se ještě nad tím zamyslela, protože dřevo je opravdu pěkný a přírodní materiál.