Asi se shodneme na tom, že každá máme jiné preference, nemusí se nám líbit stejní muži, ale jsou zde typy, kterým neodolá prostě žádná žena.

Romantik – Ať už jste na romantiku více, nebo méně, přece jenom si každá z nás alespoň jednou v životě představila, jak jí její milý přinesl růži, obklopoval ji dárky a zahrnoval lichotkami. Na těchto typech ženy přitahuje pozornost, kterou jim muži věnují, citlivost, obdiv a upřímnost. Pokud muž udělá něco, co si žena vysnila, má pocit, že to může být ten pravý.
romantický mladík

Badboy – Pro rebely má slabost spousta slečen. To nebezpečí je přitahuje, je s tím totiž spojeno dobrodružství, zábava a hlavně žádná nuda. Bohužel se tyto typy mohou stát lamači srdcí, protože vztah s nimi nemusí fungovat úplně tak, jak jsme si představovali. Jsou to přeci jen zlí kluci, pro které neplatí žádná pravidla.

Gentleman – Přesný opak předchozího. Páni tohoto druhu dávají vědět o tom, že jsou slušně vychovaní a ví, co je správné. O ženy se zajímají a chtějí jim být nápomocní. Dámy se tak cítí výjimečné a atraktivní. Navíc vidí vzor svých potenciálních dětí, což je pro ně uspokojující.

Vtipálek – Humor je základem flirtu. Pokud jste suchar a nemáte smysl pro humor, balení holek vám příliš nepůjde. Všichni se rádi baví, tudíž mít příležitost smát se denně uvítá každá. Jestliže je vaše přítelkyně smutná, můžete ji rozveselit nějakým vtipem, což obecně i uvolňuje napětí. Ovšem vtípky musejí být zábavné, ne otravné či trapné, proto je nejlepší zjistit, jaký typ humoru má daná osoba v oblibě.
žena s šálkem

Sportovní – Většina žen má rádo sportovní muže. Líný je v této době pomalu každý, takže aktivní typy zaujmou a bude s nimi co dělat. Ideální tvar postavy jsou široká ramena, úzký pas a boky. Fitnessáci s většími rameny rozhodně nejsou k zahození, protože jejich pevné ruce dokáží chránit jejich partnerku a ona se tak v jejich náručí cítí bezpečně.

Hluboké hlasy – Bylo vědecky dokázáno, že něžné pohlaví přitahují spíše muži s hlubším tónem hlasu, než-li s vyšším. Má to co dočinění s tím, že působí sebejistě, jsou silní a plodní.