Auta se stali součástí našeho života . Každý je využívá při běžných denních činnostech. Cesta na nákup, do práce, k lékaři, k zubaři, do restaurace, ke kadeřnice a další. Nejdůležitější součástí automobilu jsou klíče. Bez nich bychom se nikam nedostali. Většina lidí se o ně nestará, ale jsou tím nejdůležitějším. Když se vám klíč poškodí, není možné auto nastartovat. Někteří lidé nevědí, že součástí klíčí je elektrický mechanismus, který se při zasunutí klíče do zapalování, propojí s řídící jednotkou automobilu. Tím dochází k povolení přístupu nastartování.

klíč od auta

Tento mechanismus se může špatnou manipulací poškodit a pak je zapotřebí pořídit zcela nový klíč i s nahráním kódu pro propojení s autem. Každý bere klíče od auta jako obyčejnou věc a málokdo si na ně dává pozor jako třeba na mobilní telefon. Když přijdete domů, většinou klíče hodíte na stůl, nebo je pověsíte na háček. Někdy se stane, že klíče špatně dopadnou. Mohou se poškrábat a podřít. Nebo se do nich může dostat prach a špína. Když jste na cestách, máte klíče v kabelce nebo v kapse od bundy nebo kalhot. Pro ochranu vnitřního mechanismu i vnějšího obalu můžete klíč vložit do silikonového pouzdra.

pouzdro na klíče

Tak bude chráněný a bude mít menší předpoklad se zničit. Silikonové pouzdro je pružné a příjemné na dotek. Nebude vám v ruce klouzat a budete mít menší předpoklad, že byste ho upustili. Zajistí vám ochranu stejně jako silikonový kryt na mobilní telefon. Chráníte si ho před poškrábáním a prachem. Chraňte tak i své klíče od vozu. Nemusíte se bát upuštění na tvrdém povrchu, jako je silnice. Čím déle vám klíče vydrží, tím déle budete mít jistotu, že se s vaším vozem dostanete, kam potřebujete. Rozhodně je dobré mít náhradní klíče od vozu, kdyby se s prvními klíči něco stalo. Chraňte své klíče a buďte na ně opatrní. Jsou vaší pojistkou k vozu.