Jestli se chcete ve volném čase pobavit nebo se chystáte udělat program svým dětem, máte k využití volného času mnoho možností. Zrovna vás třeba neláká návštěva památek a na výlet není vhodné počasí. Ani tak se nemusíte nudit doma.
skládací kostky
Věděli jste, že například existuje rodinná kavárna?
Můžete si zde popovídat s kamarádkou, aniž byste nechali své ratolesti doma. Zatím co vy si můžete užít příjemnou chvilku u kávy, vaše děcko bude v dobrých rukách. Paní na hlídání vaše děti zabaví v odděleném prostoru, kde je pro ně připraven zajímavý program. Děcko si může pohrát i s jinými dětmi. Nemusíte se tedy obávat, že se vaše ratolest po dobu vašeho pobytu v kavárně bude nudit.
Pokud chcete děcku dopřát něco dobrého na zub, nemusíte mít strach, že obdržíte pro dítě nevhodnou stravu. Jídla jsou přizpůsobena potřebám dětí, dokonce těm, kteří mají alergii na lepek nebo laktózu. Pokrmy jsou také méně kořeněné.
Kavárnu můžete využít nejen ke krátkodobému posezení, ale k dispozici vám bude i v případě, že budete chtít dětem uspořádat narozeninovou oslavu.
červené světlo
Jestli budete chtít pobyt v kavárně přeci jen spojit s menším výletem, vydejte se na projížďku parníkem po Vltavě. Určitě se bude jednat o příjemný zážitek. Zvlášť, když uskutečníte plavbu s gastronomickým zážitkem a využijete projížďku spojenou s podáváním jídla. Romantické povahy by určitě měli vyzkoušet večeři na lodi s živou hudbou.
Ten, kdo se chce ve volném čase trochu pobavit, měl by si vypůjčit elektrokoloběžku nebo skákací boty. Uvidíte, že se jedná o nezapomenutelný zážitek, při kterém se dobře pobavíte.
Pro někoho může být zajímavá, trochu netradiční, prohlídka čistírny odpadních vod.
Budete moci nahlédnout do podzemních kanálů. Navštívíte jedinečné a historické podzemní prostory. Prohlédnout si můžete i zajímavé exponáty, které jsou v podzemí vystaveny.