Skupina Farkas s.r.o., je společnost s působností po celé ČR a v Polsku. Zabývá se činností spojenou se zakládáním a zřizováním společností, prodejem ready made s.r.o., zakládáním společností na míru, zřizování živností, poskytování virtuálních sídel firem dalších produktů moderního podnikání, které zákazníkům šetří, nejen čas, ale i finanční prostředky, které může použít zákazník dle svého uvážení, ale jedna z možností je použít je k dalšímu rozvoji společnosti. Rádi bychom vám prezentovali nabídku našich služeb, v jejichž poskytování má náš tým dlouholeté zkušenosti a to službu, poskytnutí virtuálního sídla v Ostravě.

konferenční místnost

Dnešní doba je velmi dynamická a dřívější zvyklosti se statickými sídly firem a aktivitami v okolí, jsou mnohdy již jenom vzpomínkou a neustálé se měnící a přelívající se potřeby trhu, mnohdy tuto strukturu zcela znemožňují. Mnohdy jsou firmy a společnosti zřizovány přísně účelově k jednotlivým akcím, kde regionalita je jednou z podmínek, úspěšné účasti ve výběrových řízeních. Virtuální sídlo vám umožňuje našim prostřednictvím vést běžnou firemní agendu a administrativu a úspora vašich finančních prostředků je zřejmá, v našich zasedacích prostorách mohou vaše obchodní jednání probíhat diskrétně a komfortně. Platební kalendář a délku poskytování virtuálního sídla si můžete zvolit individuálně a funkce spolehlivého asistenta, který nikdy nezapomene vyřídit vaši agendu a uvědomit vás o tom, je v dnešní akurátní době ve vztahu k obchodním partnerům, také velmi potřebná a absence potřeby vázat za tímto účelem další pracovní síly, také není nezanedbatelná. Případě potřeby je možné i v pevně stanovené ceně za virtuální sídlo, využívat naše konferenční místnosti v Česku i Polsku.

úspory

Pevně stanovená cena vám umožňuje zakalkulovat si náklady virtuálního sídla a související agendy předem a nic jako vyšší moc a nepředvídatelné náklady vás nečekají a položka je v rozpočtu pevně stanovena. Velkou výhodou je, že smlouvu s námi můžete podepsat na některé z našich devíti poboček a obvyklá doba administrace, není delší než dvacet minut. Jedním z nosných pilířů, naší obchodní filozofie je absolutní diskrétnost a návraty našich spokojených zákazníků, jsou toho důkazem. Budeme se těšit na naši spolupráci a rady a pokyny k založení virtuálního sídla v Ostravě Kancelar29.cz naleznete na našem webu.